Koszt dostawy

Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy. Koszt dostawy zamówienia zależny jest od wyboru przewoźnika i zaczyna się od 13 zł do 18 zł. Zamówienia na kwotę powyżej 350 zł wysyłane są ZA DARMO.

Sposób dostawy

Wszystkie przesyłki standardowo wysyłane są kurierem InPost lub kurierem DPD. W celu ustalenia możliwości zmiany przewoźnika prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. W celu przyspieszenia realizacji zamówień Firma Modix zastrzega sobie prawo do zmiany przewoźnika.

Czas dostawy

Standardowa dostawa: do 14 dni roboczych. Podany termin ma charakter orientacyjny; przewidywaną datę doręczenia potwierdzamy w tunelu zakupowym. Czas dostawy rozpoczynamy liczyć po 24 godzinach roboczych od daty zakupu. Czas dostawy nie obejmuje weekendów i dni świątecznych. W okresie wyprzedaży lub promocji, a także podczas specjalnych kampanii, czas dostawy może ulec wydłużeniu. Ewentualne opóźnienia w dostawie mogą wynikać z różnych powodów, takich jak personalizacja produktów, nieprzewidziane okoliczności, działanie siły wyższej. O ile personalizacja produktów nie będzie wymagana i nie zaistnieją nieoczekiwane lub nadzwyczajne okoliczności, zamówienie zostanie wysłane w czasie wskazanym na stronie internetowej dla wybranego rodzaju wysyłki, a w każdym razie w ciągu maksymalnie 14 dni od daty potwierdzenia zamówienia. Jeśli nie otrzymaliby Państwo swojego zamówienia w wyznaczonym terminie, prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta.